Smażone ziemniaki z ziołami

Smażone ziemniaki z ziołami

Smażone ziemniaki z ziołami

Przepis na : obiad

Ziemniaki są jednym z bardziej popularnych warzyw. Są tanie, smaczne i użyć można ich do całej gamy dań. Smażone ziemniaki z ziołami Co roku czekam z niecierpliwością na moment, w którym pojawią się nowe ziemniaki. Zajadam się nimi do oporu. Zazwyczaj podaję je z masłem i koperkiem. Tak smakują mi najbardziej. Młode ziemniaki najlepiej podawać w całości, nie jako puree gdyż nie mają w sobie zbyt wystarczającej ilości skrobi i puree będzie rzadkie. Smażone ziemniaki są jednym z kilku wariantów w jaki możemy poda... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu mecooks

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.