Sardynki smażone na oleju

Sardynki smażone na oleju

Sardynki smażone na oleju

Przepis na : obiad

Sardynki to małe rybki , które pysznie smakują wędzone, smażone oraz marynowane w oleju. Świetnie sprawdzają się podane jako przekąska do piwa lub jako przystawka. Jednym z szybszych i łatwiejszych sposobów na przygotowanie sardynek jest ich lekkie obtoczenie w mące oraz przyprawach, a następnie usmażenie. Przygotowane w ten sposób sardynki można serwować same z odrobiną soku z cytryny, ale mogą one posłużyć również za podstawę innych dań np. pasty kanapkowej z dodatkiem pomidorów lub jajek. Znajdziesz mnie... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla serca

Jeśli chcesz dbać o swoje serce powinieneś zacząć stosować się do diety śródziemnomorskiej. Dzięki niej Twoje serce będzie zdrowsze.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.