Pieczone szparagi z parmezanem

Pieczone szparagi z parmezanem

Pieczone szparagi z parmezanem

W tym roku po raz pierwszy wysiałam ziarna zielonych szparagów i przygotowałam rozsady, a wszystko to dlatego, iż zamierzam mieć swoje własne szparagi w moim domowym ogródku. Zanim jednak moje szparagi staną się gotowe do użycia i osiągną odpowiedni rozmiar, zejdzie co najmniej dwa lata i do tego czasu zmuszona jestem sięgać jedynie po kupne okazy. Z niecierpliwością czekam jednak na moment, w którym będę mogła cieszyć się własnoręcznie wyhodowanymi zielonymi szparagami. Jeśli podobnie jak ja lubicie szparagi ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.