Makaron po singapursku

Makaron po singapursku

Makaron po singapursku

Przepis na : obiad

Makaron po singapursku czyli noodle ryżowe z dodatkiem przyprawy curry, drobiu, owoców morza oraz warzyw. Pomimo swojej nazwy danie to nie wywodzi się z Singapuru, a jest typowe dla kuchni chińskiej. Jest to danie stir-fry , czyli takie, w którym smażymy i mieszamy smażące się składniki. Cały proces odbywa się na dużym ogniu, dzięki czemu warzywa, mięso oraz owoce morza zachowują swoją soczystość. Przygotowanie tego stir-fry zajmuje około 20 minut . Czas ten jest zatem dość krótki, pomimo tego, iż niektóre skła... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.