Barszcz czerwony wigilijny

Barszcz czerwony wigilijny

Barszcz czerwony wigilijny

Mamy co prawda jeszcze trochę czasu do wigilii ale już teraz warto zacząć do niej przygotowania tworząc chociażby listę dań, które w tym roku potencjalnie będziemy przygotowywać. Jednym z takich dań, którego na pewno nie zabraknie na moim stole wigilijnym jest barszcz czerwony . Jak co roku zaserwowany zostanie on z dodatkiem uszek grzybowych . Przepis na barszcz czerwony wigilijny jest dość prosty a do jego przygotowania potrzebne są nam łatwo dostępne składniki takie jak między innymi burak ćwikłowy , ma... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.