Baba ghanoush

Baba ghanoush

Baba ghanoush

Baba ghanoush to robione z pieczonego bakłażana danie w formie pasty lub dipu. Danie to ma kremową i gładką konsystencję i świetnie sprawdza się podane z niemalże każdym rodzajem pieczywa oraz z warzywami. Pieczywo , z którym podać można baba ghanoush to chlebek pita, podpłomyk, pieczywo tostowe, chipsy a także krakersy. Z kolei warzywa pasujące do tego wegańskiego dipu to wszelkiego rodzaju chrupiące warzywa takie jak ogórek, marchew oraz papryka. Przygotowanie baba ghanoush zaczynam od umycia, osuszenia ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.