Pieczona łopatka z cebulą i czosnkiem

Pieczona łopatka z cebulą i czosnkiem

Pieczona łopatka z cebulą i czosnkiem

Pieczone mięso z łopatki, bardzo miękkie i kruche, pikantne i lekko słodkie. Przygotowanie trwa trochę czasu, ale warto czekać! Składniki : około 1,5 kg mięsa z łopatki, 5 cebul, 10 ząbków czosnku, sól peklowa, pół szklanki ketchupu łagodnego, 2 łyżki musztardy np. rosyjskiej, liście laurowe, ziele angielskie, czubata łyżeczka słodkiej papryki w proszku Przygotowanie : Z mięsa usuwamy nadmiar tłuszczu jeśli jest. Przygotowujemy solankę - wg instrukcji na opakowaniu. Zalewamy nią mięso, dodajemy ziele angielskie o... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lena Gotuje

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.