Sałatka ziemniaczana z boczkiem i szczypiorkiem

Sałatka ziemniaczana z boczkiem i szczypiorkiem

Sałatka ziemniaczana z boczkiem i szczypiorkiem

Sałatka ziemniaczana z boczkiem i szczypiorkiem  Jeśli szukacie przepisów na nowe sałatki do grilla, dzisiejsza sałatka ziemniaczana z boczkiem i szczypiorkiem będzie idealna. Jest prosta, szybka i pyszna. Sałatka ziemniaczana z boczkiem, musztardą, koperkiem i szczypiorkiem jest kremowa, sycąca, idealna do mięs i innych grillowanych pyszności. Możecie do niej użyć boczku wędzonego lub surowego, ale jeśli użyjecie surowego, zdecydowanie powinniście doprawić całość wędzoną papryką, która nada sałatce wspan... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.