Burger z szarpaną wieprzowiną i konfiturą z cebuli

Burger z szarpaną wieprzowiną i konfiturą z cebuli

Burger z szarpaną wieprzowiną i konfiturą z cebuli

Przepis na : obiad

Burger z szarpaną wieprzowiną i konfiturą z cebuli to klasyczne danie kuchni amerykańskiej. Bardzo często spotkamy go pod nazwą Pulled Pork czyli szarpana wieprzowina pieczona w niskiej temperaturze. Taki burger z szarpaną wieprzowiną idealnie sprawdzi się na wieczorne spotkanie ze znajomymi przy rozmowie ze znajomymi. Możemy przygotować go i podać już gotowego, albo wszystkie elementu ustawione na stole i każdy będzie mógł skomponować swoją wersję. Tym razem ja pokażę wersję już przygotowaną. Lista składników oraz do... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.