Błyskawiczne przystawki na przyjęcie

Błyskawiczne przystawki na przyjęcie

Błyskawiczne przystawki na przyjęcie

Propozycja dwóch przystawek na przyjęcie, które zrobicie w kilka chwil. Często organizującą przyjęcie, spotkanie ze znajomymi zastanawiamy się godzinami jakie przygotować przystawki. Zobaczcie jak szybki zrobić zdrowe, pyszne i co najważniejsze szybkie w przygotowaniu przystawki. Sprawdź przepis na Wegetariańskie tortille Melon w szynce szwarcwaldzkiej Składniki: żółty melon 18 plastrów szynki szwarcwaldzkiej Przepis: Melona obieramy ze skóry, następnie kroimy w paseczki o szerokości ok. 1 cm i długości ok. ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.