Sałatka owocowa z malinowym sosem

Sałatka owocowa z malinowym sosem

Sałatka owocowa z malinowym sosem

Przepis na : sałatka

  Zazwyczaj sałatki owocowe polewałam różnymi jogurtami lub miodem. Pomysł na sos malinowy pochodzi od Emilki, która ugościła nas taką sałatką Po prostu PYSZOTA! To bardzo prosty i zdrowy deser – idealny dla osób na diecie odchudzającej oraz tych, którzy chcą sobie zafundować porcję naturalnych witamin. Sałatka doskonale zaspokaja „głód na słodycze” i można użyć do niej dowolnych ulubionych owoców.   Inne zdrowe słodkości… ** Sałatka owocowa „Macedonia” ** Koktajl z mango i banana... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarny S.O.S.

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

kulinarnysoskulinarnysos

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

desery, deser, sałatka, sałatki, banan, sosy, mielone, fit, mięso, koktajle, jabłka, maliny, dieta, mięso mielone, kurczak, kotlety drobiowe, dania mięsne, cukinia, kotlet, kotlety, truskawki, cukinia faszerowana, czereśnie, kiwi, dietetycznie, dietetyczne , kotlety mielone, sałatka dietetyczna, sałatka z kurczakiem, dania dietetyczne

Inne przepisy z Kulinarny S.O.S.

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.