Sałatka fit z piersią z kurczaka.

Sałatka fit z piersią z kurczaka.

Sałatka fit z piersią z kurczaka.

Od dwóch tygodni jestem na diecie, codziennie w moim menu królują sałatki. Od jakiegoś czasu polubiłam kuchnię indyjską i produkty firmy Patak"S. #smakorientuzPATAKS Łącząc dietę i kuchnię indyjską przygotowałam fit sałatkę po indyjsku, która jest doskonała w smaku z lekką nutą indyjskich przypraw. Składniki 150g piersi z kurczaka 1 łyżka pasty Mild Curry łagodnej klik sałata lodowa 1/2 czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarne pyszności Molki

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Autor

Mariola Grzęda

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

fit, dieta, sałatka, kurczak, curry, piersi, pierś, sałata, pasta, sałata lodowa, pierś kurczaka, pierś z kurczaka, sałatki, kurczak curry, lekkie sałatki, sałatka z kurczakiem, sałatka z kurczakiem curry, sałatka curry, dania z piersi kurczaka, dania z kurczakiem, kurczak z warzywami

Inne przepisy z Kulinarne pyszności Molki