Spaghetti z cukinii z sosem pomidorowym (dieta dr Dąbrowskiej)

Spaghetti z cukinii z sosem pomidorowym (dieta dr Dąbrowskiej)

Spaghetti z cukinii z sosem pomidorowym (dieta dr Dąbrowskiej)

Według mnie jest to hit kuchni wegańskiej! Spaghetti z cukinii z sosem pomidorowym dopiero od niedawna gości na naszym stole, a ja żałuję, że dopiero teraz je odkryłam, ale jak to się mówi: lepiej późno niż wcale 😃. Do jego przygotowania potrzebna jest tak zwana temperówka do warzyw lub spiralizer. Kupicie go w każdym  większym markecie, ja używam elektrycznego spiralizera, który w dosłownie chwilę tnie i ściera wszystko na przeróżne kształty i rozmiary. Do spaghetti przygotowałam gęsty pomidorowy sos z odro... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarne przygody Gatity

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Autor

Kulinarne przygody GatityKulinarne przygody Gatity

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

wegańskie, buraki, cukinia, sosy, spaghetti, sos pomidorowy, diety, dieta, ogórki, frytki, kapustą, ogórki kiszone, jabłka, kalafior, surówka, koktajle, sałatka, sałatki, kalafiorem, kapusta kiszona, surówka z kapusty, seler naciowy, kiwi, zupa warzywna, bigos, zupa, szarlotka, fit, dynia, kapusta pekińska

Inne przepisy z Kulinarne przygody Gatity

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.