Sałatka z makaronem w kształcie ryżu

Sałatka z makaronem w kształcie ryżu

Sałatka z makaronem w kształcie ryżu

Przepis na : kolacja

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Sałatka z makaronem w kształcie ryżu z dodatkiem pora, kukurydzy i szynki konserwowej. Jest to pyszna sałatka na imprezę , czy zwykłą kolację ;) Można ją również spakować w pudełeczko i zabrać do pracy jako drugie śniadanie ;) Sałatka z makaronem w kształcie ryżu – Składniki: 1 szklanka makaronu w kształcie ryżu (ok. 200g) 1 puszka kukurydzy (285g po odsączeniu) 1 mały por (biała część ok. 50g) 5 ogórków konserwowych (ok. 320g) 1 papryka czerwona 180g... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarne Przeboje

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

PaulinkaPaulinka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki, makarony, makaron, salatka z makaronem, ryż, ogórki, por , szynka, ogórki konserwowe, majonez, papryka, śniadania, kurczak, śniadanie, do pracy, kolacja, pyszna sałatka, sałatka z ryżem, ananas, impreza, fasola, tortellini, gyros, pieczarki, sałatka z kurczakiem, sałatka z szynką, sałatka z kurczakiem i makaronem, sałatki do pracy, sałatka do pracy

Inne przepisy z Kulinarne Przeboje

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.