Cukinia faszerowana z kurczakiem curry. PRZEPIS

Cukinia faszerowana z kurczakiem curry. PRZEPIS

Cukinia faszerowana z kurczakiem curry. PRZEPIS

Dobrych przepisów na dania z cukinią nigdy dosyć. Właśnie zrobiliśmy ją w wersji faszerowanej z kurczakiem curry. Pychotka… Przepis na cukinię faszerowaną Składniki: 2 średnie cukinie, 2 cebule, 2 ząbki czosnku, 300 gramów mięsa z kurczaka (filety z piersi lub z udek), 100 gramów żółtego sera, płaska łyżka przyprawy curry, 2-3 dojrzałe pomidory, sól, olej. Jak zrobić cukinię faszerowaną? Cukinie przekrój wzdłuż i wydrąż miąższ za pomocą łyżeczki, uważając jednak, by nie uszkodzić skórki. Miąższ posie... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarna Polska

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.