SAŁATKA CEZAR Z KURCZAKIEM

SAŁATKA CEZAR Z KURCZAKIEM

SAŁATKA CEZAR Z KURCZAKIEM

Przepis na : obiad

Na Sycylii przez kilka ostatnich dni były upały, wręcz afrykańskie! Temperatura w cieniu wynosiła 40 stopni… Wtedy nikt nie myśli o staniu przy garach . Dodatkowo kuchnia w domu mieści się na ostatnim piętrze, gorąca woda w kranie, z zimnej zmieniła się w letnią i nawet kafle podłogowe były ciepłe. Na dodatek moje dziecko dostało katar i klimatyzajcję oraz wentylatory musieliśmy ograniczyć do minimum, żeby bardziej się nie pochorował ( tymbardziej, że za tydzień idziemy na wesele planowane od 2 lat więc ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu kuchniabellissima.wordpress.com

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

kuchniabellissimakuchniabellissima

Od kilku lat mieszkam w Londynie i mam wrażenie jakby czas uciekał tutaj szybciej… Dlatego staram się, żeby jedzenie, które przygotowuję, było proste i szybkie, a do tego smaczne i domowe.
W mojej kuchni często łączę potrawy polsko – włoskie i czasem angielskie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, sałatki, sałatka, sosy, sałatka cezara, piersi, pierś, sałatka z kurczakiem, sałata, majonez, mielone, chleb, obiad, pierś kurczaka, pierś z kurczaka, sos do kurczaka, ciekawe przepisy, kolacja, pieczywo, smaczna sałatka, przekąski, kurczak z serem, salatka z serem, sałatka do obiadu, dania z kurczakiem, obiad dla 2 osób, sałatka z majonezem, dania z piersi kurczaka

Inne przepisy z kuchniabellissima.wordpress.com

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.