Sakiewki z karmelizowaną marchewką, fetą i ziołami

51
 • Sakiewki z karmelizowaną marchewką, fetą i ziołami
 • Sakiewki z karmelizowaną marchewką, fetą i ziołami

  Pisałam kiedyś, że uwielbiam momenty, kiedy do głowy wpada mi jakieś połączenie smaków. Tak było pewnego letniego poranka z malinami i lawendą  i tak było wczorajszego popołudnia, kiedy miałam właśnie zabrać się za pieczenie ciasta! Otworzyłam lodówkę, gdzie na wprost moich oczu wciąż leżało ciasto francuskie czekające na wykorzystanie, a tuż za nim mały kawałek pysznej fety, która także nie mogła doczekać się wydostania z lodówkowych otchłani. I nagle pstryk! Pełno żółtych, jaskrawych iskierek zamigotało w mojej... Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana


  Tematycznie do tego przepisu

  • Ciasta na Święta Bożego Narodzenia
   Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

   Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

  • Jajka faszerowane - najlepsze przepisy
   Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

   Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

  • Najlepsza dieta na zimę
   Najlepsza dieta na zimę

   Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

  • Najlepsze przepisy na Święta
   Najlepsze przepisy na Święta

   Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

  Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

  Dodaj komentarz