Chrupiące skrzydełka z kalafiora

Chrupiące skrzydełka z kalafiora

Chrupiące skrzydełka z kalafiora

Minęła połowa lipca, a ja uprawiałam działking w tym sezonie dopiero ze 3 razy, wsi nie widziałam od dobrych pary tygodni, z niewiadomego powodu jarzębina jest już niemal dojrzała, a mirabelki osiągnęły początkową barwę słońca. Lato nieubłaganie przelewa mi się przez palce. Łapię jego krople wracając z centrum miasta po 16, prosto na balkon albo w wysokie trawy z pieseczkiem. Nasycam się wtedy ciepłem, zapachem letniego powietrza i upycham to w sezonowe pyszności, serwując sobie i ulubionym ludziom smak tego, co ter... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana

Warto przeczytać

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Magiczne substancje spalające tłuszcz

Jeżeli masz dodatkowe kilogramy w postaci tkanki tłuszczowej i ćwiczysz, a nie możesz ich spalić to może coś jest nie tak w diecie.

Czytaj dalej...

Autor

Justyna OpasińskaJustyna Opasińska

Uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi smakami. Jestem zwolenniczką naturalnych produktów, ziół i kwiatów oraz dzikich owoców (np: dzika róża, czarny bez) na talerzach, pasjonuję się również fotografią kulinarną :) Jestem absolwentką Slawistyki na UŁ, miłośniczką zwierząt, natury i rękodzieła. A kiedyś...będę miała własny ogród :)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kalafior, ciasto, obiad, kurczak, kolacja, dania mięsne

Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.