Patelnia Azu z kurczakiem

Patelnia Azu z kurczakiem

Patelnia Azu z kurczakiem

Przepis na : obiad

Doskonałe danie jednogarnkowe kuchni wschodniej, czyli patelnia Azu z kurczakiem. Potrawa jest prosta w wykonaniu, smaczna i co najważniejsze – ze składników, które są w każdej kuchni. Warto również wspomnieć, że danie w przypadku użycia piersi z kurczaka, jest praktycznie bez tłuszczu. Sprawdzaliśmy – Azu równie dobrze smakuje bez mięsa jako doskonały obiad wegetariański! Azu wywodzi się z kuchni tatarskiej. Dlatego nigdy nie występuje w wersji z wieprzowiną. Potrawę powinno się podobno przygotow... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia Na Wypasie

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.