Ketchup z cukinii

Ketchup z cukinii

Ketchup z cukinii

Prosty, sprawdzony przepis na domowy ketchup z cukinii, papryki, cebuli i pomidorów. Do przygotowania tego pysznego ketchupu lubimy używać tylko świeżych warzyw i aromatycznych przypraw. Łatwy w wykonaniu, pełen smaku oraz zdecydowanie zdrowszy niż ketchupy kupione w sklepie! Lekko pikantny, niezbyt słodki, z gęstą, ale płynną konsystencją. Uwielbiamy ten ketchup z frytkami, burgerami, jako dip do maczania i nie tylko! Jeśli nigdy nie próbowałeś przygotować ketchupu domowej roboty, koniecznie wypróbuj nasz prze... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia Na Wypasie

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.