Domowy syrop cebulowo – czosnkowy

Domowy syrop cebulowo – czosnkowy

Domowy syrop cebulowo – czosnkowy

Naturalna receptura i wiele prozdrowotnych właściwości, to tylko wybrane cechy, które posiada domowy syrop cebulowo – czosnkowy. A przygotowanie syropu jest wręcz dziecinnie proste . Regularne jego stosowanie wzmacnia przede wszystkim układ odpornościowy. Chroni przed różnego rodzaju infekcjami. A jeśli już jakąś złapiemy, zdecydowanie łagodzi objawy i pomaga nam szybciej wrócić do formy. Zmniejsza stany zapalne i poprawia trawienie. Z innych ważnych właściwości warto wymienić jeszcze kilka. Wspomaga leczy... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia Na Wypasie

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.