Pełnoziarniste placuszki z borówkami

3

Pełnoziarniste placuszki z borówkami

Przepis na : śniadanie

Pełnoziarniste placuszki z borówkami zrobicie w około 15-20 minut! Przepis nie wymaga użycia robota kuchennego, potrzebujecie jedynie miski i rózgi do mieszania składników. W momencie przygotowywania ciasta musicie zwrócić uwagę czy pojawiły się w nim bąbelki, jeżeli tak, wyrosną Wam na pewno piękne placuszki. Jedyną trudnością może być obracanie placuszków, ponieważ borówki się nieco wyślizgują z ciasta. Dlatego też im mniejsze borówki, tym lepiej. Do smażenia przygotujcie nie tylko patelnię i olej, ale ta... Czytaj dalej na blogu Kuchnia Bazylii


Tematycznie do tego przepisu

 • Jajka faszerowane - najlepsze przepisy
  Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

  Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

 • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
  Niskokaloryczna dieta hiszpańska

  Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

 • Dieta dla rzucających palenie
  Dieta dla rzucających palenie

  Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

 • Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?
  Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

  To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Inne przepisy z Kuchnia Bazylii

Dodaj komentarz