Pełnoziarniste placuszki z borówkami

Pełnoziarniste placuszki z borówkami

Przepis na : śniadanie

Pełnoziarniste placuszki z borówkami zrobicie w około 15-20 minut! Przepis nie wymaga użycia robota kuchennego, potrzebujecie jedynie miski i rózgi do mieszania składników. W momencie przygotowywania ciasta musicie zwrócić uwagę czy pojawiły się w nim bąbelki, jeżeli tak, wyrosną Wam na pewno piękne placuszki. Jedyną trudnością może być obracanie placuszków, ponieważ borówki się nieco wyślizgują z ciasta. Dlatego też im mniejsze borówki, tym lepiej. Do smażenia przygotujcie nie tylko patelnię i olej, ale ta...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia Bazylii

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...