Buraczane spaghetti z boczniakami

Buraczane spaghetti z boczniakami

Buraczane spaghetti z boczniakami

Przepis na : sałatka

   Dziś na blogu nowość, w postaci makaronu z warzyw . Buraczane spaghetti to nic innego, jak świeży buraczek pocięty w długie nitki, przypominające spaghetti. Do prezentowanego dania użyłam makaron z warzyw marki  Fit&Easy . Dla leniuszków jest to rozwiązanie wręcz idealne. Wszak na rynku istnieją specjalne strugaczki do tworzenia takich spiralek, ale do tanich one nie należą - to raz ! Po drugie, czy będzie Wam się chciało strugać te warzywa ? Jeśli jesteś kuchennym leniuszkiem, lub ... ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu kolorowotorcikowo

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

kolorowotorcikowokolorowotorcikowo

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

spaghetti, pesto, przepisy fit, makarony, makaron, fit, grzyby, szynka, sałatki, sałatka, sosy, buraki, buraczki, kolacja, dipy, przekąska, impreza, przekąski, dania z makaronem, sałatka warzywna, salatki warzywne, sos do makaronu, przekąski na impreze, przekąska na imprezę, salatka z makaronem, szynka gotowana, sos spaghetti, pyszna sałatka, sałatka z buraków, drugie danie

Inne przepisy z kolorowotorcikowo

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.