Wędzony łosoś w cieście francuskim wg Pascala Brodnickiego

Wędzony łosoś w cieście francuskim wg Pascala Brodnickiego

Wędzony łosoś w cieście francuskim wg Pascala Brodnickiego

Święta za nami, czas pomyśleć o sylwestrowych przekąskach. Nasza pierwsza propozycja jest niezwykle prosta i szybka w przygotowaniu. Wykorzystujemy w niej gotowe już ciasto francuskie i bardzo aromatycznego, wędzonego łososia. Efekt jest znakomity i na pewno zaskoczymy naszych gości ; ) Składniki: 1 opakowanie ciasta francuskiego 1 opakowanie 100g wędzonego łososia 1 jajko Garść sezamu Ciasto francuskie rozkładamy na blacie. Możemy je delikatnie rozwałkować. Od końca na wysok... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kolizje Smaków

Warto przeczytać

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Autor

Kolizje SmakowKolizje Smakow

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, francuskie, ciasto z ciasta francuskiego, łosoś wędzony, łosoś, pieczenie, przepisy na święta, ciasto francuskie, jajko, ciasto francuskie, sezam, koperek, przekąska, proste i szybkie przepisy, sylwester, przekąski, roladki, proste i szybkie ciasto, szybkie ciasto, szybki ciasto, szybkie przekąski, proste ciasto, przekąski na sylwestra, jajka na święta, przekąski na ciepło

Inne przepisy z Kolizje Smaków

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.