Mintaj z ziemniakami i fasolką

Mintaj z ziemniakami i fasolką

Mintaj z ziemniakami i fasolką

Propozycja na szybki i typowo klasyczny obiad. Coś co każdy zna i każdy umie czyli najzwyklejsza ryba z ziemniakami i żółtą fasolką. W tym przepisie użyłam ryby mintaj, ponieważ jest jedną z najsmaczniejszych białych ryb. Fasolkę użyłam żółtą mrożoną, lecz spokojnie możecie użyć zielonej, co kto woli :) Przygotowałam dla Was dwie wersje ryby: zdrowszą i smażoną na patelni, sami wybierzcie którą opcję wolicie :) Składniki:  * 500g ryby mintaj * 7 średnich ziemniaków * 2 opakowania mrożonej żółtej fasol... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Klasyka Gotowania

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Jak przygotować karpia na Wigilię?

Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.