Cheesy nachos - domowe nachos z serem

Cheesy nachos - domowe nachos z serem

Cheesy nachos - domowe nachos z serem

Dzisiaj coś zupełnie innego niż zawsze. Przepis na domowe nachos zapiekane z serem jest oczywiście inspirowany tymi które zamawiamy z restauracji, lecz w tym daniu będziecie wiedzieć dokładnie co jecie :) Wypróbujcie koniecznie! Uwaga, wychodzi ich naprawdę mało, więc jeśli chcecie zrobić je na większą imprezę, polecam zrobić minimum 3 razy więcej :) Przepis jest z 8 tortilli, z którego wyszły 2 małe porcje dla dwóch ciągle głodnych osób :)  Składniki: * 8 białych tortilli  * 4 łyżki sosu sweet chilli... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Klasyka Gotowania

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...