Buffalo Wings czyli klasyczne, amerykańskie skrzydełka pokoju

Buffalo Wings czyli klasyczne, amerykańskie skrzydełka pokoju

Buffalo Wings czyli klasyczne, amerykańskie skrzydełka pokoju

Przepis na : kolacja

Bufallo Wings, czyli kurze skrzydełka z sosem Buffalo to jedno z najbardziej popularnych barowych dań w USA. Nie ma jak dzban zimnego piwa i kopa skrzydełek w przysąsiedzkim barze. Maczanych we wspólnej misce dressingu, na spółkę z przyjecielem. Lub grupą przyjaciół. Double dip (czyli niehigieniczne ponowne maczanie jedzenia – w tym przypadku skrzydełek, po tym jak już raz było w ustach), jest wtedy jak najbardziej na miejscu. To prawie tak jak fajka pokoju. Na serio. Historia skrzydełek Buffalo jest p... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Jem więc Jestem

Warto przeczytać

Najlepszy sos czosnkowy!

Najlepsza receptura na sos czosnkowy! Jedyny w swoim rodzaju!

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Autor

MARTA FOWLIE

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sosy, skrzydełka, dipy, mięso, mielone, kurczak, czosnek, ser, grill, impreza, marchewka, kolacja, ser pleśniowy, chrupiące skrzydełka, sos pieprzowy, przekąska, przekąski, sos do kurczaka, dania z grilla, sos do mielonego , dania z kurczakiem, chrupiący kurczak, mięsa pieczone, kurczak z czosnkiem, mięso mielone, kurczak z serem, kurczak pieczony, kurczak grillowany, ser biały, potrawy z kurczaka

Inne przepisy z Jem więc Jestem

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.