Lawasz z farszem twarogowo-czosnkowym

Lawasz z farszem twarogowo-czosnkowym

Przepis na : kolacja

Lawasz – cienki ormiański chlebek przypominający tortillę. Idealnie sprawdzi się na imprezę lub jako szybka przekąska. Tradycyjny lawasz jest wypiekany w tonirze – glinianym piecu o stożkowatym kształcie, zagłębionym w podłodze. Pochodzi z Zakaukazia i Wyżyny Armeńskiej, znany także w Iranie, Gruzji, Azerbejdżanie, na Krymie, w niektórych rejonach Turcji, Libanie i Syrii. Lawasz podawany jest praktycznie do każdego posiłku. Podobnie jak z tortillą, zawija się w niego kawałki mięsa, ser i warzywa. W 2014 r...

Czytaj dalej na blogu iMadzik.pl

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.