Sposób na idealną panierkę do kotletów schabowych

Sposób na idealną panierkę do kotletów schabowych

Sposób na idealną panierkę do kotletów schabowych

Chrupiący z zewnątrz i obłędnie soczysty w środku - oto kotlet idealny! Alchemię przyrządzania idealnego schabowego kiedyś już na łamach bloga przedstawiałam - Sposób na soczyste kotlety schabowe . Sednem sprawy było wtedy odpowiednio długie moczenie mięsa w miksturze jajecznej z domieszką kapki wody. Kotlety w tym czasie wchłaniały prawie całe jajko i to właśnie sprawiało, iż po usmażeniu były wyjątkowo soczyste . Tym razem dzielę się trikiem na uzyskanie idealnie chrupiących kotletów schabowych , a to właśnie za ... czytaj dalej...

Polecają przepis

Czytaj dalej na blogu Grunt to przepis!

Warto przeczytać

Jak zrobić idealnego schabowego?

Można rzec, że jest to najpopularniejsze danie polskiej kuchni, lecz nie każdy potrafi go przyrządzić tak by zapierał dech w piersiach.

Czytaj dalej...

Autor

aaasikkkaaasikkk

Zdecydowałam się całkiem niedawno na założenie bloga kulinarnego: ---http://grunttoprzepis.blogspot.com/---

Jego zamysłem jest prowadzenie swoistego wirtualnego notatnika kulinarnego, składającego się TYLKO ze sprawdzonych przepisów na potrawy, które ZAWSZE wychodzą i ZAWSZE rewelacyjnie smakują.

Wcześniej służył mi ku temu zwykły notes z przepisami :) – ale ostatnio coraz częściej zaczyna mi brakować w nim wolnych kartek. Stąd przerzucenie się na wirtualne uwiecznianie dla potomności moich ulubionych przepisów i potraw ;)

Moje motto: gotowanie banalnie proste!

Sprawdź mnie!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

tarta, kotlety, kotlet, mięso, bułki, schabowe, jajko, schab, sok, warstwowa, obiad, dania mięsne, bułka pszenna, mięso na obiad, obiad na szybko, szybki obiad

Inne przepisy z Grunt to przepis!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.