Placuszki z jogurtem greckim i truskawkami na oleju kokosowym

Placuszki z jogurtem greckim i truskawkami na oleju kokosowym

Placuszki z jogurtem greckim i truskawkami na oleju kokosowym

Przepis na : śniadanie

Nie ma to jak sprawdzony pomysł na śniadanie! Placuszki jogurtowe z owocami pojawiają się w moim jadłospisie często i regularnie. Nie nudzą mi się, bo żongluję tu różnorodnymi jogurtami i użytymi owocami. Do tej pory smażyłam już: Placuszki jogurtowe ze śliwkami Placuszki z jogurtem greckim i winogronami Placuszki jogurtowe z bananem Placuszki jogurtowe z jabłkiem Tym razem wyciągnęłam z czeluści lodówki zapomniany kubeczek jogurtu greckiego o fantazyjnym smaku figi z miodem . Od razu skusiło mnie, aby go d... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Grunt to przepis!

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Czego jeszcze nie wiesz o truskawkach, ciekawostki, kalorie i przepisy!

Znana wszystkim truskawka, a właściwie poziomka truskawka, to uzyskany ponad 300 lat temu na dworze francuskim mieszaniec dwóch gatunków poziomki.

Czytaj dalej...

Autor

aaasikkkaaasikkk

Zdecydowałam się całkiem niedawno na założenie bloga kulinarnego: ---http://grunttoprzepis.blogspot.com/---

Jego zamysłem jest prowadzenie swoistego wirtualnego notatnika kulinarnego, składającego się TYLKO ze sprawdzonych przepisów na potrawy, które ZAWSZE wychodzą i ZAWSZE rewelacyjnie smakują.

Wcześniej służył mi ku temu zwykły notes z przepisami :) – ale ostatnio coraz częściej zaczyna mi brakować w nim wolnych kartek. Stąd przerzucenie się na wirtualne uwiecznianie dla potomności moich ulubionych przepisów i potraw ;)

Moje motto: gotowanie banalnie proste!

Sprawdź mnie!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

placki, placuszki, śniadania, kokosowe, truskawki, truskawka, ciasto, dietetyczne , dietetycznie, jabłka, banan, śliwka, ciasto kokosowe, ciasto z truskawkami, placek ze śliwkami, ciasta z masa, placki z jabłkami, dietetyczne ciasta, ciasta z jabłkami, jogurtowe ciasto, ciasto jogurtowe, ciasto z bananem, ciasto z bananami, ciasto ze śliwką

Inne przepisy z Grunt to przepis!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.