Ciasto waniliowe z truskawkami

Ciasto waniliowe z truskawkami

Ciasto waniliowe z truskawkami

O truskawko!  Skusiły mnie pierwsze, dostępne w osiedlowym warzywniaku, polskie truskawki. Może nie tak piękne, błyszczące i dorodne jak te importowane, ale na pewno zdrowsze i mniej sztuczne w smaku. Postanowiłam wykorzystać je w szybkim i łatwym do przygotowania, ale jakże smacznym cieście owocowym. Ciasto to bardzo często gości na moim stole jako deserowy dodatek do kawki czy herbatki. Przepis podstawowy jest banalnie prosty, zmieniam tu jedynie owoce i dodatki, by cieszyć się najróżniejszymi wariacjami ciast... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Grunt to przepis!

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Idealne ciasto drożdżowe

Co zrobić aby ciasto drożdżowe było idealne?

Czytaj dalej...

Autor

aaasikkkaaasikkk

Zdecydowałam się całkiem niedawno na założenie bloga kulinarnego: ---http://grunttoprzepis.blogspot.com/---

Jego zamysłem jest prowadzenie swoistego wirtualnego notatnika kulinarnego, składającego się TYLKO ze sprawdzonych przepisów na potrawy, które ZAWSZE wychodzą i ZAWSZE rewelacyjnie smakują.

Wcześniej służył mi ku temu zwykły notes z przepisami :) – ale ostatnio coraz częściej zaczyna mi brakować w nim wolnych kartek. Stąd przerzucenie się na wirtualne uwiecznianie dla potomności moich ulubionych przepisów i potraw ;)

Moje motto: gotowanie banalnie proste!

Sprawdź mnie!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, jajko, truskawka, truskawki, tarta, ciasto owocowe, kasza, proste ciasto, bułki, lekkie ciasto, ciasto z truskawkami, ciasto z bezami, bez pieczenia, ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, pyszne ciasto, łatwe ciasto, ciasta szybkie i łatwe, szybki ciasto, szybkie ciasto, szybkie ciasto z truskawkami, ciasto z masa, ciasta z masa, proste i szybkie ciasto, ciasta tortowe, bułka pszenna, tarta na słodko, szybkie ciasto bez pieczenia

Inne przepisy z Grunt to przepis!