Ciasto bananowe z cynamomem i kokosem

Ciasto bananowe z cynamomem i kokosem

Ciasto bananowe z cynamomem i kokosem

Banalnie proste w wykonaniu - a jakie smaczne! Wiecznie szukam nowych metod utylizacji przejrzałych bananów. Nie cierpię tych mocno dojrzałych, plamisto-żółtych, papkowatych w środku - bleh! Chociaż wiem że są ich zagorzali koneserzy i fanatyczni amatorzy - Pan Mąż do takich należy ;) Piekłam już kiedyś mocno bananową wersję tego ciasta w polewie czekoladowej (polecam zajrzeć TU). Tym razem propozycja z dodatkiem kakao i cynamonu oraz wiórkami kokosowymi - bez polewy, banany nadają mu wystarczającej sło... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Grunt to przepis!

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Idealne ciasto drożdżowe

Co zrobić aby ciasto drożdżowe było idealne?

Czytaj dalej...

Autor

aaasikkkaaasikkk

Zdecydowałam się całkiem niedawno na założenie bloga kulinarnego: ---http://grunttoprzepis.blogspot.com/---

Jego zamysłem jest prowadzenie swoistego wirtualnego notatnika kulinarnego, składającego się TYLKO ze sprawdzonych przepisów na potrawy, które ZAWSZE wychodzą i ZAWSZE rewelacyjnie smakują.

Wcześniej służył mi ku temu zwykły notes z przepisami :) – ale ostatnio coraz częściej zaczyna mi brakować w nim wolnych kartek. Stąd przerzucenie się na wirtualne uwiecznianie dla potomności moich ulubionych przepisów i potraw ;)

Moje motto: gotowanie banalnie proste!

Sprawdź mnie!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, ciasto bananowe, bananowe, pieczenie, banan, polewa, kokosowe, cynamon, kakao, polewa czekoladowa, jajko, czekoladowa, mąka, słodkie, ciasto z bananem, ciasto z bananami, lekka, żurawina, ciasto czekoladowe, ciasta czekoladowe, ciasto kokosowe, słodkie ciasto, lekkie ciasto, ciasto z bezami, ciasta bez pieczenia, bez pieczenia, ciasta z masa, ciasto z masa, ciasto bez pieczenia, proste ciasto

Inne przepisy z Grunt to przepis!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.