zapiekane jajko w awokado

12
 • zapiekane jajko w awokado
 • zapiekane jajko w awokado

  Przepis na : śniadanie

  Ten tydzień był trudnym tygodniem. W zasadzie czas się na chwilę zatrzymał chyba dla każdego z nas. Całym sercem byłam z Gdańskiem i naprawdę nic więcej człowiekowi się nie chciało. Żadnych zdjęć, żadnych specjalnych okazji. Dlatego nawet sił zabrakło do tego, żeby być na blogu. Chwilę relaksu dla siebie miałam i odczułam, że bardzo tego potrzebowałam. Tymczasem wracam z przepysznym śniadaniem. Awokado i jajko każdy lubi - no może prawie każdy. Ja do tych osób należę. I od dawna chodził za mną przepis na j... Czytaj dalej na blogu Gotowanie z pasją


  Tematycznie do tego przepisu

  • Jajka faszerowane - najlepsze przepisy
   Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

   Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Dieta dla osób z grupą krwi AB
   Dieta dla osób z grupą krwi AB

   Produkty niezgodne z Twoją grupą krwi mogą przyczynić się do wzrostu wagi, gromadzenia się toksyn w tkance tłuszczowej czy nawet większego ryzyka zachorowania na choroby układu pokarmowego czy krążenia?

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  Inne przepisy z Gotowanie z pasją

  Dodaj komentarz