pudding chia z truskawką

18
 • pudding chia z truskawką
 • pudding chia z truskawką

  Przepis na : śniadanie

  Od dawna za mną chodził pudding chia. Próbowałam już kilka razy uwiecznić na fotografii, ale nie wychodziło ;) Tym razem uwzięłam się i powiedziałam, że musi się udać. I chyba jakoś poszło. A że już nie mogę się doczekać wiosny (nie mówiąc już że lata) to jak zobaczyłam pierwsze truskawki, które pachniały truskawkami nie mogłam się powstrzymać. Najlepsze jest to, że one również smakują już jak truskawka :)  Pudding możecie zapakować i zabrać ze sobą do pracy czy szkoły. Składniki: szklanka mleka 2 łyż... Czytaj dalej na blogu Gotowanie z pasją


  Tematycznie do tego przepisu

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Dieta dla osób z grupą krwi AB
   Dieta dla osób z grupą krwi AB

   Produkty niezgodne z Twoją grupą krwi mogą przyczynić się do wzrostu wagi, gromadzenia się toksyn w tkance tłuszczowej czy nawet większego ryzyka zachorowania na choroby układu pokarmowego czy krążenia?

  • Dieta dla osób z grupą krwi 0
   Dieta dla osób z grupą krwi 0

   W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  Inne przepisy z Gotowanie z pasją

  Dodaj komentarz