omlet ze szpinakiem i papryką

9
 • omlet ze szpinakiem i papryką
 • omlet ze szpinakiem i papryką

  Przepis na : śniadanie

  Dzień rozpoczął się dzisiaj od kolejnego wysypu śniegu.... Wczoraj powiew wiosny, a dzisiaj zima wróciła. A ja i tak czuję wiosnę, dlatego już nie mogę się doczekać, aż warzywa i wszystko co kolorowe będzie w bardziej przystępnych cenach (ok 10 zł za maleńkiego kalafiora nadal mnie przerasta). Tymczasem śniadanie było kolorowe - jajka, szpinak i papryka i mamy to co tygryski lubią najbardziej. Szybko, prosto i smacznie :)  Składniki: nieduża cebula szklanka szpinaku  1/2 papryki czerwonej 1 jajko 1 ły... Czytaj dalej na blogu Gotowanie z pasją


  Tematycznie do tego przepisu

  • Jajka faszerowane - najlepsze przepisy
   Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

   Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Dieta dla osób z grupą krwi AB
   Dieta dla osób z grupą krwi AB

   Produkty niezgodne z Twoją grupą krwi mogą przyczynić się do wzrostu wagi, gromadzenia się toksyn w tkance tłuszczowej czy nawet większego ryzyka zachorowania na choroby układu pokarmowego czy krążenia?

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  Inne przepisy z Gotowanie z pasją

  Dodaj komentarz