guacamole z suszonymi pomidorami

guacamole z suszonymi pomidorami

guacamole z suszonymi pomidorami

Powracam po chwilowej przerwie spowodowanej rodzinnym wyjazdem. Odpoczynek każdemu się przyda i właśnie z niego skorzystaliśmy. Tym czasem powroty są najprzyjemniejsze. I takim oto sposobem awokado, które zostało w domu dojrzało do siebie i było gotowe na wszystko. A jak na wszystko to na guacamole w nowej odsłonie :) Tradycyjne z pomidorami już były to tym razem z suszonymi spróbowałam. I powiem szczerze - wyszły przepyszne :)  Składniki: 1 awokado  1 ząbek czosnku 1-2 duże suszone pomidory sól i pie... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Gotowanie z pasją

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi AB

Produkty niezgodne z Twoją grupą krwi mogą przyczynić się do wzrostu wagi, gromadzenia się toksyn w tkance tłuszczowej czy nawet większego ryzyka zachorowania na choroby układu pokarmowego czy krążenia?

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...