guacamole z suszonymi pomidorami

17
 • guacamole z suszonymi pomidorami
 • guacamole z suszonymi pomidorami

  Powracam po chwilowej przerwie spowodowanej rodzinnym wyjazdem. Odpoczynek każdemu się przyda i właśnie z niego skorzystaliśmy. Tym czasem powroty są najprzyjemniejsze. I takim oto sposobem awokado, które zostało w domu dojrzało do siebie i było gotowe na wszystko. A jak na wszystko to na guacamole w nowej odsłonie :) Tradycyjne z pomidorami już były to tym razem z suszonymi spróbowałam. I powiem szczerze - wyszły przepyszne :)  Składniki: 1 awokado  1 ząbek czosnku 1-2 duże suszone pomidory sól i pie... Czytaj dalej na blogu Gotowanie z pasją


  Tematycznie do tego przepisu

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Dieta dla osób z grupą krwi AB
   Dieta dla osób z grupą krwi AB

   Produkty niezgodne z Twoją grupą krwi mogą przyczynić się do wzrostu wagi, gromadzenia się toksyn w tkance tłuszczowej czy nawet większego ryzyka zachorowania na choroby układu pokarmowego czy krążenia?

  • Dieta dla osób z grupą krwi 0
   Dieta dla osób z grupą krwi 0

   W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  Inne przepisy z Gotowanie z pasją

  Dodaj komentarz