Łosoś w miodowo-cytrynowej glazurze

Łosoś w miodowo-cytrynowej glazurze

Łosoś w miodowo-cytrynowej glazurze

Łosoś w miodowo-cytrynowej glazurze Łososia umyć, osuszyć i przekroić na 2 mniejsze kawałki. Każdy kawałek oprószyć solą oraz pieprzem czarnym mielonym. Do małego naczynia wlać miód, sok z cytryny, wodę dodać szczyptę pieprzu cayenne i dokładnie wymieszać do połączenia składników. Na średnim ogniu rozgrzać patelnię, wlać oliwę, rozgrzać, położyć na patelni łososia skórą do dołu i smażyć 2 min. Następnie odwrócić skórą do góry i smażyć kolejne 2 min. Jeżeli kawałki łososia są wysokie odwrócić raz na jeden, raz na... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ememe kitchen

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Rewelacyjne zastosowania cytryny w kuchni

Mało osób zdaje sobie sprawę, że w wielu problemach kuchennych skuteczna może się okazać cytryna.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.