Barszczyk czerwony

Barszczyk czerwony

Barszczyk czerwony

Przepis na : obiad

Barszczyk czerwony z czerwonych buraków   Czas na tradycyjny babciny barszczyk zgodnie z przepisem przekazywanym od pokoleń, zanim to jeszcze wyrosły pierwsze buraki...   Jak już wiemy i potrafimy jak zrobić zakwas z czerwonych buraków, to możemy teraz zrobić barszczyk czerwony.  A przepis na zakwas już jest w filmie na YouTube: https://youtu.be/FN8F-KZCysk Robimy zakwas, a potem barszcz czerwony na zakwasie z wykorzystaniem buraków z zakwasu. Link do filmu z przepisem: 136 - Przepis na BARSZC... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Warto przeczytać

Buraczki tarte na zimę

Tarte buraczki na zimę do słoików to obowiązkowy twór z buraków w naszej piwnicy. Można je podawać jako dodatek do obiadu, od razu ze słoika.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Dieta kapuściana

Zupa kapuściana jest podstawą tej diety, dzięki niej możemy stracić od 3 do 6 kg.

Czytaj dalej...

Autor

Agnieszka SnochAgnieszka Snoch

Jestem absolwentką technologii żywności. Moją pasją jest gotowanie i przyrządzanie zdrowych potraw, dlatego na co dzień praktykuję dietę rozdzielną, promuję ją - gorąco ją polecam, by poprawić lub odzyskać utracone zdrowie, zwiększyć swoją energię i lepiej się prezentować. Moja fascynacja dietą rozdzielną bierze się z faktu, że stosując ją by poprawić zdrowie można przy okazji schudnąć, albo chcąc schudnąć można poprawić zdrowie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

barszcz czerwony, zupa

Inne przepisy z Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.