Roladki z kurczaka z mozzarellą

Roladki z kurczaka z mozzarellą

Roladki z kurczaka z mozzarellą

Drobiowe roladki z kurczaka z mozzarellą i pomidorami Jak zrobić pierś kurczaka inaczej? Soczyste roladki z kurczaka z mozzarellą. Roladki z serem to pyszne danie z piersią kurczaka na ciepło. Czym faszerować roladki z kurczaka? Najpopularniejsze są roladki z pieczarkami i serem, roladki z warzywami czy też sam kurczak z pieczarkami. Roladki z kurczaka z mozzarellą i pomidorami to nie tylko smaczne i soczyste kotleciki to także efektowne danie. Rumiana, chrupiąca panierka i delikatne, soczyste wnętrze. Taki pomysł ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak zrobić idealnego schabowego?

Można rzec, że jest to najpopularniejsze danie polskiej kuchni, lecz nie każdy potrafi go przyrządzić tak by zapierał dech w piersiach.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, pierś z kurczaka, obiad, kotlety, ciasto, szynka

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.