Młoda kapusta z mięsem mielonym danie jednogarnkowe

Młoda kapusta z mięsem mielonym danie jednogarnkowe

Młoda kapusta z mięsem mielonym danie jednogarnkowe

Przepis na : obiad

Młoda kapusta na gęsto bez zasmażki Genialny przepis na młodą kapustę bez mąki, czyli kapusta z mięsem mielonym, pomysł na szybki i smaczny obiad. Taka kapusta z mięsem to pomysł na danie jednogarnkowe na szybko. Możesz podać je z ziemniakami, ryżem lub pieczywem. Jeżeli takie danie z młodej kapusty jest dla Ciebie za słodkie, zrób kapustę z kwaśnymi pomidorami. Młoda kapusta na gęsto Tak jak kapustę z mięsem mielonym możesz przygotować z kiełbasą i boczkiem, ale to już więcej fatygi. Jeżeli lubisz szybkie przepis... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta kapuściana

Zupa kapuściana jest podstawą tej diety, dzięki niej możemy stracić od 3 do 6 kg.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.