Kompot z czereśni

Kompot z czereśni

Kompot z czereśni

Kompot z czereśni do słoików na zimę. Owoce w soku własnym bez wody, tylko dwa składniki. Przepis na czereśnie do słoików, idealny także jako kompot do obiadu. Czereśnie do ciasta, do pierogów, naleśników, czereśnie do deserów najlepsze gdy są to owoce bez wody, tylko z dodatkiem cukru. Dlaczego owoce po deszczu nie nadają się na kompot? Jak zrobić kompot z czereśni do słoików? Kompot bez wody z czereśni na zimę, czereśnie do ciasta jak zrobić najlepsze przetwory, o tym w dalszej części. Czereśnie do słoika Jakie cz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pierogi, przetwory

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.