Kiszona sałata

Kiszona sałata

Kiszona sałata

Kiszona sałata lodowa Kiszona sałata to nic nowego, to stary Babci przepis na domowe kiszonki. Co zrobić z dużą ilością sałaty? Sałata z sosem chrzanowym, sałata lodowa z grzankami i boczkiem , sałata z pomidorem i ogórkiem to tylko kilka z mnóstwa pomysłów na sałatę. Sałata masłowa, sałata lodowa, rzymska i kilka innych rosną jak na drożdżach. Stopień ich przydatności zmienia się z dnia na dzień. Można podarować komuś lub coś trzeba z niej zrobić. Kiszona sałata czy to wykonalne? Nieważne czy masz jedną główkę, ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ogórki, kapusta kiszona

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.