Jabłka prażone do słoików

Jabłka prażone do słoików

Jabłka prażone do słoików

Jak zrobić jabłka prażone w słoikach Jabłka prażone do słoików na zimę. Pyszne, słodko – kwaśne jabłka na szarlotkę i inne desery. Co można zrobić z jabłek do słoików? Przetwory z jabłek to odrobina lata zamknięta w słoiku na zimę. Dżem z jabłek, mus z jabłek czy kompot z jabłek. To najpopularniejsze przetwory z jabłek. Mniej popularne, a równie pyszne są jabłka prażone. Co to są jabłka prażone i jak je zrobić? Jak uprażyć jabłka do szarlotki? Jabłka prażone do ciasta na już, czy na później do słoików proce... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Dieta jabłkowa

Niezdrowe jedzenie pozostawia w naszym organizmie szkodliwe substancje. Wtedy warto sięgnąć po jabłka!

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

szarlotka, przetwory, ciasto, mus, jabłka, ciasta z jabłkami

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.