Domowy serek truskawkowy

Domowy serek truskawkowy

Domowy serek truskawkowy

Przepis na : deser

Kremowy serek truskawkowy idealny do naleśników, racuchów, na śniadanie, jak i na deser. Kajzerka, rogal lub chałka a nawet chleb posmarowane serkiem truskawkowym to prawdziwa uczta dla kubków smakowych. Fit wegetariański serek dla osób na diecie i nie tylko. Serek truskawkowy znakomity dla dzieci. Owsiane ciasteczka, gofry, lub placuszki biszkoptowe z serkiem to idealny podwieczorek dla maluchów. Jak zrobić pyszny domowy serek na słodko? Jak zrobić zdrowy serek owocowy? Serek z truskawkami Soczyste truskawki, ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

naleśniki, śniadania, racuchy, ciasteczka, wiśnia, placuszki, gofry, chleb, przekąski

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.