Sałatka z młodymi burakami

Sałatka z młodymi burakami

Sałatka z młodymi burakami

Okres, gdy na straganach pojawiają się młode buraczki to doskonały moment na przygotowanie pożywnej sałatki z ryżem, jajkiem, ogórkiem kiszonym oraz oczywiście buraczkami. Młodych buraczków nie trzeba przed spożyciem piec ani gotować. Są one tak delikatne i pełne witamin, że byłoby to wręcz niewskazane. Sałatka z młodych buraczków doskonale sprawdza się zarówno jako lekki obiad jak i pożywna kolacja. Można ją też przygotować na majówkową ucztę. 6 małych buraczków łyżka cukru 0,5 łyżeczki soli 3 łyżki octu win... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta bez mleka

Warto przeczytać

Buraczki tarte na zimę

Tarte buraczki na zimę do słoików to obowiązkowy twór z buraków w naszej piwnicy. Można je podawać jako dodatek do obiadu, od razu ze słoika.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

Dieta bez mleka

Dieta bez mleka to blog dla osób, które wykluczyły ze swojej diety mleko krowie i jego przetwory. Przepisy dla siebie znajdą tu nie tylko osoby ze skazą białkową czy mamy karmiące piersią. Dieta bez mleka to gotowa książka kucharska z przepisami dla każdego!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

buraczki, dieta, ogórki, ryż, buraki, ogórki kiszone, sałatki, sałatka, pierś, kolacja, piersi, sałatka z buraków, sałatka z ryżem, obiad, przekąski, salatka z jajkiem, lekkie sałatki, sałatka do obiadu, sałatka z majonezem, bez pieczenia

Inne przepisy z Dieta bez mleka

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.