Makaron z kurczakiem i bazylią

Makaron z kurczakiem i bazylią

Makaron z kurczakiem i bazylią

Bardzo lubię szybkie obiady i ten również do takich należy. Pastę z bazylii robi się bardzo szybko. W tym czasie ugotuj makaron, a na patelni usmaż pierś z kurczaka. Wystarczy wszystko połączyć i danie gotowe w niecałe 20 minut! :) Jeśli tak jak ja jesteś makaronożercą, to zapraszam Ciebie do prześledzenia również tych przepisów: 1.  MAKARON W SOSIE SEROWYM Z GROSZKIEM I POMIDORKAMI 2.  MAKARON W SOSIE POMIDOROWYM Z PULPETAMI 3.  MAKARON RYŻOWY Z ŁOSOSIEM I SUSZONYMI POMIDORAMI 4.  PAPPARDELLE ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Delicious Place

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.