Sałatka z makaronem i brokułami

Sałatka z makaronem i brokułami

Sałatka z makaronem i brokułami

Przepis na : sałatka

Sałatka z makaronem i brokułami. Sałatka z makaronem z zupek chińskich i brokułami jest prosta i szybka do przygotowania. Osoby, które uważają, że zupki chińskie to samo zło, powinny zakończyć czytanie na tym etapie. Jak mi się nie chce gotować makaronu do sałatki to ze zwykłego lenistwa zdarza mi się czasami wykorzystywać makaron z zupek chińskich, gdyż bardzo skraca czas przygotowania sałatki makaronowej. Nie robię tej sałatki z makaronem i brokułami zbyt często, ale powiem szczerze, że sprawdza się na imprez... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Damsko-męskie spojrzenie na kuchnię

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

JStragaJStraga

Blog kulinarny z przepisami i autorskimi zdjęciami, czyli najsmaczniejsze miejsce w sieci

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatki, sałatka, salatka makaronowa, makaron, makarony, brokuł, brokuły, sałatka z brokułami, sałatki z brokułów, salatka z makaronem, sos czosnkowy, sosy, makaron po chińsku, sałatka z kurczakiem, sałatka makaronowa z kurczakiem, sałatka z zupek chińskich, sałatka z zupką chińską, sałatka imprezowa, kurczak, impreza, mięso, majonez, ogórki, ogórki konserwowe, kurczak z warzywami, sałatka z kurczakiem i makaronem, szybka sałatka, szybkie sałatki, kurczak z makaronem, sałatka grecka

Inne przepisy z Damsko-męskie spojrzenie na kuchnię

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.