Ryba po japońsku

Ryba po japońsku

Ryba po japońsku

Ryba po japońsku to potrawa wigilijna, która spokojnie może konkurować z rybą po grecku . U mnie w domu rodzinnym królowała ryba po grecku i nigdy wcześniej nie jadłam ryby po japońsku. Początkowo nie byłam przekonana do tego smaku, ale danie okazało się rewelacyjne! Ryba po japońsku zasmakuje zdecydowanie osobom, które lubią kwaskowe, wyraziste smaki. Rybę po japońsku można przygotować dzień - dwa przed Wigilią, musi postać i przejść zalewą i aromatami. Danie jest odrobinę skomplikowane i czasochłonne, ale smak po... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Codzienne Gotowanie

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.