Chlebak bananowy na mocą żytniej

Chlebak bananowy na mocą żytniej

Chlebak bananowy to jeden z najmodniejszych przepisów ostatniego sezonu . W sumie to się nie dziwię. Szybki, łatwy i wyjątkowo smaczny. Nie wątpliwie spełnia dwie role: może być traktowany jako deser lub druga może być to samodzielne danie np.: na drugie śniadanie.  Moda na chlebak bananowy przywędrowała do nas z USA. W tym kraju od lat wypieka się właśnie takie ciasto/chlebak bananowy. Długo zachowuje swoją wilgotność i jest przy tym bardzo słodkie. Praktycznie w wykonaniu tego przepisu nie użyłam tradycyjne...

Czytaj dalej na blogu Ciasta z tradycjami

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Autor

HonorataHonorata

Cześć
Jestem młoda i pełną energii dziewczyną, której pasją są wypieki. Uwielbiam piec oraz komponować nowe smaki. Oprócz wypieków bardzo lubię przeczytać dobrą książkę.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, banan, bananowe, tarta, śniadania, chleb, deser, bułki, desery, ciasto z bananem, ciasto z bananami, babki, ciasto bananowe, ciasto ucierane , szybkie ciasto, łatwe ciasto, szybkie śniadanie, chleb mieszany, bułka pszenna, tarta na słodko

Inne przepisy z Ciasta z tradycjami