Babka z niespodzianką

Babka z niespodzianką

Babka z niespodzianką to tak naprawdę dwa ciasta w jednym. Mamy tutaj połączenie pysznego ciasta czekoladowego i klasycznego ciasta ucieranego. Jest to przepis zarówno dla osób, które uwielbiają ciasta czekoladowe i dla osób, które lubią przygotować ciasta, które nie zajmują dużo czasu. Babka z niespodzianką to doskonały wypiek również na przyjęcia dziecięce. Maluchy na pewno się zdziwią i ucieszą jak zobaczą taki nietypowy wypiek. Tak naprawdę to ciasto ma wszystkie cechy, które powinno mieć dobry wypiek....

Czytaj dalej na blogu Ciasta z tradycjami

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

HonorataHonorata

Cześć
Jestem młoda i pełną energii dziewczyną, której pasją są wypieki. Uwielbiam piec oraz komponować nowe smaki. Oprócz wypieków bardzo lubię przeczytać dobrą książkę.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, tarta, babki, bułki, ciasteczka, ciasto ucierane

Inne przepisy z Ciasta z tradycjami

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.